Friday 22 November 2019
U okviru Programa znanstvenih i nastavnih susreta na Građevinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci održava se niz predavanja koja čine tematsku cjelinu pod naslovom „Poticaj prijavljivanju znanstvenoistraživačkih projekata, internacionalizaciji i znanstvenoj izvrsnosti“.

Obavijest je oglašena na službenim mrežnim stranicama Fakulteta na poveznici: http://gradri.uniri.hr/files/naslovnica/program_znanstveno_nastavnih_susreta.pdf

Program će se održavati kroz četiri mjeseca, a u predavanjima će sudjelovati Centar za EU projekte Sveučilišta u Rijeci i nastavnici Građevinskog fakulteta u Rijeci koji pokrivaju različite teme vezano uz ovu cjelinu.

Prvo predavanje (u trajanju od 75 min) održala je prof.dr.sc. Barbara Karleuša dana 22.11.2019.u 13 sati pod naslovom: “Iskustva provedbe projekta DRINKADRIA u okviru ADRIATIC IPA CBC i projekta SWARM u okviru ERASMUS+ programa”

Predavanju je prisustvovalo 13 nastavnika Fakulteta i dvije djelatnice Centra za EU projekte Sveučilišta u Rijeci.